STOLIKI KAWOWE - OKRĄGŁE STOLIK KAWOWY GO1        -  2500 zł.

 •  szerokość 92-80 cm  
 •  grubość blatu 6,5 cm
 •  wysokość 31 cm

 • Do jego wykonania użyto starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego. Niecodzienna gra kolorów to jeden z głównych atutów stolika , który podkreśli wyjątkowy charakter Twojego mieszkania lub domu. Zarówno blat, jak i stalowe nogi, wykonane zostały w całości ręcznie. Podstawa mocowana jest do góry stołu przy pomocy specjalnych muf, które ułatwiają montaż i poprawiają stabilność. Blat olejowany naturalnym olejem ,który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje, a w szczególności zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw. Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu. Połączenie drewna i stali czyni mebel nie tylko praktycznym, ale i nowoczesnym dodatkiem do wnętrz urządzonych w minimalistycznym, jak i bardziej klasycznym stylu. Produkt wykonany z surowców naturalnych, może różnić się od prezentowanych zdjęć. Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.


   
   
   


  STOLIK KAWOWY GO2   -  3500  zł.

 • szerokość 87-84 cm  
 •  grubość blatu 20 cm
 •  wysokość 34 cm

 • Stolik kawowy posiada wysokie walory użytkowe i estetyczne. Uwagę zwraca przede wszystkim charakter materiału z jakiego wykonany jest blat stolika. Doskonale uwidoczniona jest w nim struktura drewna bukowego , z jego naturalnymi rysami oraz pęknięciami. Masywny blat osadzony jest na nogach z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Cechą charakterystyczną jest połączenie naturalnego piękna drewna z nowoczesnymi prostymi formami stalowych nóg. Szczeliny oraz naturalne pękniecia wypełnione zostały żywicą. Blat olejowany naturalnym olejem ,który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw. Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu. Produkt wykonany z surowców naturalnych, może różnić się od prezentowanych zdjęć. Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.
  STOLIK KAWOWY GO 3    -   4420 zł.   PROMOCJA -30%
                                                                       DOSTAWA GRATIS !

 •  szerokość 85,5- 68 cm  
 •  grubość blatu 10 cm
 •  wysokość 30 cm

 • Blat stolika kawowego, to plaster pnia bukowego. Osadzony na stalowych  nogach malowanych proszkowo.  Zarówno blat, jak i stalowe nogi, wykonane zostały w całości ręcznie.   Szczeliny oraz naturalne pęknięcia wypełnione zostały żywicą . Olejowany naturalnym olejem , który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje.  Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw. Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu.  Stolik ten stanie się oryginalną ozdobą każdego wnętrza wprowadzając ciepły , naturalny motyw w Twoim domu. Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.

   


  STOLIK GO4    -  2500 zł.


 • szerokość 92-85 cm  
 •  grubość blatu 6,5 cm
 •  wysokość 77 cm

 • Okrągły dębowy blat to wyznacznik elegancji, lite drewno jest gwarancją najlepszej jakości ,a dodatkowym atutem jest połączenie  naturalnych pęknięć ze stalą nierdzewną .  Surowiec, którego użyto do wyrobu stolika zapewnia solidność, a ręczne wykonanie oraz widoczna struktura słoi nadaje meblowi niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru.  Olejowany naturalnym olejem , który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw. Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu.  Podstawa to nogi od maszyny do szycia  SINGER , piaskowane oraz malowane proszkowo . Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.
  STOLIK KAWOWY GO5   -   700 zł.

 • szerokość 60 cm  
 •  grubość blatu 7 cm
 •  wysokość 55 cm

 • Stolik wykonany z drewna bukowego oraz metalowych nóżek malowanych proszkowo.Blat  olejowany naturalnym olejem ,który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nietworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw.Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu. Blat o nierównomiernym kształcie wzorowo spełni funkcję stolika kawowego, jak i sprawdzi się w roli podstawy na doniczki z kwiatami czy dekoracyjne bibeloty. Zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością  stanie się oryginalną ozdobą każdego wnętrza . Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.


  STOLIK GO6   -   450 zł.       sprzedane - zamów


 • szerokość 35-47 cm
 •  wysokość 34 cm

 • Wykonany z jednolitego pnia drzewa owocowego (jabłoni) . Okrągły kształt  jest bardzo praktyczny i wielofunkcyjny , może służyć  za stolikkawowy , nocny  jak i siedzisko  . To naturalny akcent w Twoim domu. Paleta barw  przechodzi od jasnych barw po czarne, miejscami przypalane drewno. Sęki, dziury, nieregularny kształt sprawia, że ma swój jedyny, niepowtarzalny design- co oznacza że  każdy egzemplarz jest unikatowy .Pokryty naturalnym olejem ,który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw.Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu. 
  Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.


  STOLIK -KONSOLKA    1200 zł.


 • SZEROKOŚĆ  79 CM
 • GŁĘBOKOŚĆ  49-43 CM
 • WYSOKOŚĆ    75 CM
 •  GR.BLATU       5 CM

 • Dębowa , półokrągła, przyścienna konsolka. Podstawa wykonana ze stali chromowanej . Blat olejowany naturalnym olejem , który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw. Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu. Mebel idealnie wkomponuje się w każdy salon lub przedpokój ,stanie się oryginalną ozdobą wprowadzając ciepły , naturalny motyw w Twoim domu.  STOLIK GO7    1040 zł.        PROMOCJA  -30%                                                              DOSTAWA GRATIS !

 •   szerokość 35-47 cm
 •  wysokość 34 cm

 • Wykonany z jednolitego pnia drzewa owocowego (jabłoni) . Okrągły kształt jest bardzo praktyczny i wielofunkcyjny , może służyć za stolik kawowy , nocny jak i siedzisko . To naturalny akcent w Twoim domu. Paleta barw przechodzi od jasnych barw po czarne, miejscami przypalane drewno. Sęki, dziury, nieregularny kształt sprawia, że ma swój jedyny, niepowtarzalny design- co oznacza że każdy egzemplarz jest unikatowy .Pokryty naturalnym olejem ,który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw.Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu.
  Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.


  STOLIK GO8   -   3000 zł.

  • szerokość 93-81 cm
  • grubość blatu 10,5 cm
  • wysokość 30 cm

  Okrągły dębowy blat to wyznacznik elegancji, lite drewno jest gwarancją najlepszej jakości. Surowiec, którego użyto do wyrobu stolika zapewnia solidność, a ręczne wykonanie oraz widoczna struktura słoi nadaje meblowi niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru. Widoczny otwór wypełniony został żywicą. Olejowany naturalnym olejem , który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw. Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu. Solidna stalowa podstawa malowana proszkowo na kolor biały . Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.


  STOLIK GO9   -   5820 zł.     PROMOCJA -30%
                                             DOSTAWA GRATIS !

  • szerokość 92-81 cm
  • grubość blatu 6,5 cm
  • wysokość 36 cm

   Dębowy blat to wyznacznik elegancji, lite drewno jest gwarancją najlepszej jakości ,a dodatkowym atutem jest połączenie naturalnych pęknięć ze stalą nierdzewną . Surowiec, którego użyto do wyrobu stolika zapewnia solidność, a ręczne wykonanie oraz widoczna struktura słoi nadaje meblowi niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru. Olejowany naturalnym olejem , który wnika w głąb drewna, wzmacnia jego kolor i uwydatnia słoje. Zabezpiecza drewno oraz pozwala zachować naturalny wygląd, nie tworząc na jego powierzchni sztucznych, chemicznych warstw. Drewno olejowane jest przyjemniejsze w dotyku, nie elektryzuje się i przyciąga mniej kurzu. Podstawa stolika to wysokiej jakości stal nierdzewna . Wszelkie przetarcia, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy.